Večery Stress relief

Jak člověk může být spokojený anebo aspoň v klidu během celosvětové pandemie?

Přidejte se na pravidelné úterní večery od 18:00

Záměrem je nabídnout vám širokou paletu funkčních nástrojů vybraných napříč světovými naukami. Naučíte se, jak preventivní, tak akutní přístupy pro redukci stresu a napětí.

Díky různorodosti večerů, máte možnost ochutnat různé přístupy a najít si ten, který sedí vám!

Aktuální program:

30.3. MINDSET, PROŽÍVÁNÍ a ODOLNOST (resilience)

• cchi-kungový postoj
  • práce s myslí a mindsetem
  • rozvoj laskavosti

Váš lektor: Michaela Cmíralová

Michaela je lektorka cchi-kung a mindfulness, studentka psychologie se zájmem o život v souladu se svým posláním, svou jedinečností a v autenticitě. Studuje psychoterapii k rozvázání vnitřních kazajek a východní nauky pro kultivaci toho pozitivního v nás.

6.4. Dýcháš?

• dechová vizualizace
  • grounding/uzemnění
  • dechová vlna

Váš lektor: Markéta Pešoutová

Markéta je vystudovaná psycholožka, studentka PhD zaměřená na otázky emocí a jejich vlivu na naše zdraví. Kromě vědecké činnosti se věnuje také klientům v rámci terapeutického centra a vede mindfulness a relaxační tréninky.

13.4. Práce s vnitřním kritikem a laskavost k sobě

• metody embodiment, práce s tělem
  • trolové v naší hlavě
  • rozvoj laskavého přístupu

Váš lektor: Kristýna Šeniglová

Kristýna si právě dodělává poslední ročník magisterského studia pozitivní psychologie v Holandsku. Pracuje jako klinický psycholog a zabývá se tématem vnitřního kritika a sebelaskavosti. Přes Velkou Británii, Čínu a Holandsko se teď vrátila zpátky do Česka, kde rozvíjí své zkušenosti snaží se pomáhat lidem najít trochu víc pohody a klidu sami v sobě.

20.4. Mozek, stres a emoce

• jak nás ovládají automatismy
  • jak se od automatismů posunout k osobní svobodě
  • jak chápat a zvládat vlastní emoce

Váš lektor: Michaela Cmíralová

Setkáváme se každé úterý od 18.00 - 19.30 přes ZOOM

Cena

Cena: Výše vstupného je na vašich možnostech. Chceme tímto večery zpřístupnit všem, kteří je potřebují a neměli by v tuto chvíli potřebné finance.

Částku si můžete vybrat ze tří možností: 100kč (snížené vstupné), 200kč (běžné vstupné), 400kč (chci zasponzorovat místo i pro někoho dalšího). Pokud by vám finance bránily v účasti, neváhejte nás kontaktovat.