Tým

To, co děláme nás baví, protože nám to dává smysl. Více než práce, je pro nás Sebeškola posláním. A tak jsme rádi za každého člena týmu, který se k nám přidal, našel zde své volání a už s námi zůstal.

Lektorský tým

Jan Benda

Pavel Moric

Lukáš Langer

Jan Bím

Šimon Grimmich

Michaela Cmíralová

Jak lektory vybíráme?

Spolupracujeme s lektory, s kterými máme letité zkušenosti a kteří za sebou mají mnoho úspěšně odvedených prací s mnoha klienty. Témata, která “vyučují” jsou tématy, které si osobně hluboce prožili a poznali ve svém životě a proto jsou nyní kvalifikovaní jimi provádět další. U našich lektorů hledáme osobní integritu, nadšení a odžité zkušenosti, nejen certifikáty.

Kdo za Sebeškolou stojí?

Michaela Cmíralová, zakladatelka

“Ve škole mě učili počítat, číst, psát, kde leží, které řeky, jaká jsou hlavní města, ale nikdo mi neřekl, jak vycházet s druhými, být v životě spokojená, chápat své emoce, nenechat se ovládat vzpomínkami a také mi chyběla podpora objevit svou vlastní jedinečnost a své unikátní místo v tomto světě. Za nedlouho jsem zjistila, že nejsem zdaleka jediná, kdo to takto vnímá a proto jsem se začala angažovat v projektech, které sebepoznání a rozvoj nabízeli.

Mám za sebou studium buddhismu, šamanismu, vedené meditace a meditační retreaty a nově jsem si přidala studium západní psychologie. Během let jsem začala vidět spojitosti a podstatu věcí, co nám vlastně pomáhá růst do své vlastní síly a chci umožnit i dalším, aby si sami mohli projít svou osobní cestou hrdiny - cestou osobního růstu a rozvoje a nemuseli na to být sami nebo složitě hledat, jak vlastně na to. Průzkum a vyhodnocení toho, jaké přístupy se nabízí a co z nich opravdu a jak funguje, děláme za vás. Garantujeme kvalitu lektorů i technik, které u nás potkáte.” MC

Vojtěch Rybář

Zuzana Podlahová

Možnost zapojení
a podpory

Jako spolutvůrce

Provozní - hledáme do týmu někoho, koho by bavilo precizně komunikovat s lektory a účastníky kurzů, starat se o workshopy přímo na místě, staral se o klíče, polštářky a vůbec o všechny ty malé praktické věci, na které třeba Míša přes své vizionářství nemyslí, ale bez kterých by nic z toho nebylo možné ;)

Markeťák - hledáme do týmu někoho, kdo by se staral o Facebook, Instagram, e- mailing, marketing a prodej našich workshopů anebo aspoň o část z toho.

Jako podporovatel

Našim podporovatelům nabízíme vstupné zdarma či slevy na vstupy na naše workshopy nebo přednášky a ukázky kurzů dle šíře vzájemné dohody.

Podporovatel - ten, kdo nás pravidelně doporučuje přes své sítě nebo se stane naším mecenášem.

Neváhejte nás kontaktovat