Naše vize

Učíme to, co nám ve škole chybělo.

Proč vůbec něco děláme?

Ve škole nás učili o vnějším světě. Naši životní spokojenost ale z velké části určuje náš vnitřní svět. O něm ale ve škole většinou mlčí. Proto vznikla Sebeškola.

Americký psychoterapeut Bill Plotkin řekl, že: “Pouze 20% populace dnes doopravdy dospěje.” Proto podporujeme evoluci a rozvoj potenciálu jednotlivce.

Věříme totiž, že najít balanc u sebe je cesta, jak najít balanc pro společnost, další generace i planetu.

Co děláme?

Jsme tu, abychom podpořili Vás a váš životní úspěch.
Za úspěch považujeme vnitřní klid, naplňující vztahy, spokojenost a schopnost radovat se ze života.

Jak to děláme?

Aktuální program workshopů a krátkodobých programů.

Brzy spustíme přihlašování do 6. ročníku Transformačního cyklu.
A chystáme také navazující 2. cyklus.

Podpoříme Vás

• autentickém hledání svých vlastních odpovědí
  • nacházení klidu, pevnosti a opory sami v sobě
  • posilování odvahy, zodpovědnosti a svobody k tvorbě vlastní životní cesty
  • psychickém zrání a náročných etapách životních přerodů
  • žítí spokojeného života v souladu se sebou samými i okolím

Naše pilíře

1

Kombinujeme to nejlepší z východu, západu i původních kultur.

Hledáme to, co na první pohled rozdílné směry v jejich přístupu k seberozvoji spojuje a to vám systematicky uspořádané předkládáme. Naši lektoři mají letité zkušenosti a témata, kterými účastníky provázejí si sami prožili.

2

Podpora nalézání vašeho jedinečného manuálu sami na sebe skrze dlouhodobost a pravidelnost

Tento základ vám pak dá velkou svobodu a silný potenciál v jakékoli vaší další tvorbě, ať už se bude jednat o práci nebo soukromý život.

Sebepoznání není otázkou několika večerů, je to pravidelná dlouhodobá celoživotní práce. Stejně tak, jako správná strava nebo péče o tělo. Nenabízíme proto žádné rychlo-zázraky, ale opravdovou hloubkovou léty a zkušenostmi ověřenou práci, kterou za vás nikdo neodvede. Rádi vás na této cestě za vaším plným potenciálem budeme doprovázet, nabízet vám funkční ověřené techniky a směrovat vás, když si nebudete jistí, či ztratíte kuráž nebo motivaci.

3

Komunita lidí, ve které najdete podporu pro váš růst.

Máme luxus, že žijeme v době, kdy si můžeme dovolit zastavit se a pečovat nejen o naše přežití, ale také o nás samé, naše tělo a psychiku. Využijte ho!

Naše další aktivity

PODPORA ZMĚNY VE VZDĚLÁVÁNÍ

Naší ambicí je podporovat zavedení sebepoznávacích přístupů do systému klasického vzdělávání. Věnujeme se proto nejen výběru technik a tvorbě workshopů, ale také výzkumu, tvorbě kurikula, seberozvojových manuálů a spolupráci s organizacemi, které mají stejný záměr.

Mohlo by vás také zajímat