Metoda skupinové
synchronizace
Kdo jsme
Michaela je psycholog, psychoterapeut a lektorka cchi-kung, práce se strestem a s emocemi. Ve své praxi se specializuje na práci s vývojovým traumatem (CPTSD).
Jakub je somatický kouč, praktikant Integrative Somatic Trauma Therapy přístupu, facilitátor somatiky, embodimentu a terapeutického tance, choreograf a taneční performer.
Hledáte pocit štěstí, naplnění a spokojenosti?
✴
Rádi byste cítili
důvěru v druhé?
✴
Taky míváte pocity samoty, oddělenosti, vlastní neschopnosti a říkáte si, proč mě pořád přepadají? Co dělám špatně?
✴
Chtěli byste blízkost,
ale nevíte, jak na ní?
Jak většina víme, za velkou částí těchto pocitů mohou stát naše ranné zkušenosti, které stále obíhají neintegrované v našem nervovém systému. A i přesto, že si je možná ani nepamatujeme, projikují se do současných událostí. Ovlivňují náš pohled na svět, naše čtení nejrůznějších situací a zásadně mohou ničit naše blízké vztahy.
Co s tím?
„Není čas léčit traumatické zážitky jeden na jednoho roky v terapii, potřebujeme skupinovou praxi. Protože většina traumat vznikla ve vztahu, vyléčit se mohou opět jenom ve vztahu. I proto se mnohé léčení dříve dělo kolektivně a právě tím se inspirujeme.“
Michaela Cmíralová
Vytváříme prožitkovou skupinovou metodu,
která podporuje rozvoj lidské tolerance, vzájemnosti, důvěry, spolupráce a zároveň psychické zdraví jedince a pocit osobní spokojenosti.
Náš přístup je založen na vědeckých výzkumech a bádání v rámci mimoevropských a původních tradic a jejich skupinových praxí, které rozvíjejí pocity sounáležitosti a společenské harmonie, které v Evropě vymizely.